×

Ostrzeżenie

The RokSprocket Module needs the RokSprocket Component enabled.

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZA ŁAZIENKI 

Łazienka utrzymana jest w stylu nowoczesnym. Połączenie bieli i szarości sprawdza się znakomicie - nadaje stylowej elegancji i wrażenia "czystości". Poziome płytki optycznie poszerzają wnętrze, a naprzemienne ułożenie kolorów nadaje łazience oryginalności. Meble i lustro utrzymane są w klimacie surowym i prostym. Wnętrze zostało ocieplone drewnianą, jasną podłogą oraz kontrastowymi, czerwonymi dodatkami.

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZA O POWIERCHNI 75 M2

Przytulność w chłodnych barwach jest możliwa. Z takim założeniem przystępowałam do projektu aneksu kuchennego. Biel i połysk mebli, szarość krzeseł i biel lamp przełamana jest ciepłymi dodatkami drewna. Pozorną surowość wnętrza (jeśli mówimy o formie) zneutralizowałam kolorem. Postawiłam na delikatny turkus na ścianach i granat na sofie. Na przeciwległej ścianie kolor szary. Dzięki różnym kolorom ścian uzyskaliśmy nietuzinkowe wnętrze, optycznie powiększone. Połączenie uniwersalnych barw sprawiło, że pomieszczenie jest nowoczesne i przestronne, mimo iż nie jest duże.Atrakcją aneksu jest kominek, który dodatkowo "ociepla" szarość i biel wystroju. W pokoju przyłączonym do aneksu postawiłam na oszczędność form i mebli: sofa, nieduże stoliki i funkcjonalny, nieduży regał. Kolor turkusu i regał zamykają przestrzeń z jednej strony, a kominek z drugiej.

 

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZA ŁAZIENKI 

Chłodny rys bieli z elementami szarości połączony z ciepłym drewnem - i łazienka gotowa! Mocnym akcentem projektu są nietypowe szafki pod umywalką o oryginalnym designie. Minimalistyczne oświetlenie nadające prostoty a także tworzące idealny klimat dla długich kąpieli. Dzięki połączeniu tradycji i nowoczesności łazienka jest uniwersalna, ale ciekawa.

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZA SYPIALNI

Sypialnia to miejsce wypoczynku, relaksu i regeneracji. Jak każde pomieszczenie w domu, powinno być zaaranżowane ze smakiem, klasą, a przede wszystkim - mając na uwadze funkcjonalność i preferencje Klienta. Nie bez znaczenia jest rola akwarium - dzieli ono strefę dzienną od strefy sypialnianej. Dzięki temu następuje łagodne przejście jednej przestrzeni w drugą. Uniwersalną biel połączono z akcentem granatu oraz kratą - stworzono oryginalne zestawienie kolorystyczne. Wysokie, tapicerowane zagłowie dodało klasy i elegancji, a przy tym jest bardzo funkcjonalne. Oświetlenie wmontowane jest w zagłowie, dzięki czemu całość sprawia wrażenie spójności i przytulności. Kolorystyka oświetlenia bocznego i głównego harmonizuje z pozostałym wystrojem. Stolik nocny jako mebel wyróżnia się kolorem i kształtem, przełamując biel i granat. Jego klasyczna forma nawiązuje do klasycznych elementów aranżacji pozostałych mebli w domu. Przytulności wnętrzu dodaje wykładzina podłogowa. Warto zwrócić uwagę na wysokie szafy, które nadają zadziorności projektowi - specjalnym detalem są uchwyty do szaf według indywidualnego projektu.

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZA DOMU O POWIERZCHNI 100 m2

W pokoju dziennym dominuje geometria. Forma prostokąta (lustro, tv, wzory na dywanie, szafka, głośniki, karnisze) wydobywa klasyczną formę i nadaje "ładu". Geometrię podkreśla symetria sof usytuowanych naprzeciwko siebie. Mamy tu elementy stylu glamour, minimalizmu i klasyki. W hallu oraz miejscach przejściowych między pokojami znalazły się harmonijnie zintegrowane meble, których główną funkcją nie musi być stricte użytkowość, ale estetyka i dopełnienie aranżacji wnętrza (fotel, lekka komoda, lustro, sofa). Styl eklektyczny wnętrza doskonale połączył nowoczesność, tradycję, oszczędność form, a jednocześnie nadał przytulności. Dopełnieniem aranżacji jest ciepłe światło oraz drewniane schody utrzymane w barwie brązu. Kolor ten stanowi akcent, motyw wiążący projekt. Ciepła barwa drewna, a jednocześnie szlachetna i luksusowa, stanowi kropkę nad "i", sprawiając, że wnętrze mimo przestronności jest ciepłe i przytulne.

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZA KUCHNI O POWIERZCHNI 22 m2

Kuchnia - serce domu   Projekt nowoczesnje kuchni, z elementami minimalizmu, ale z zachowaniem tradycyjnych form, spójnych z aranżacjami pozostałych pomieszczeń w domu. Do tego szczypta stylu glamour i lekki połysk - nie ukrywam, że było to wspaniałe wyzwanie.Kuchnia jest częścią dużego domu wolnostojącego, jej kolorystyka i styl nawiązują do stylu eklektycznego pokoi i holu. Ponadczasowa biel i klasyczna szarość podkreślają "czystość" pomieszczania. Duże okna wpuszczają masę światła dziennego, dlatego też zdecydowałam się na rolety automatyczne. Różnokierunkowe światło na suficie i podłoga w ciepłym odcieniu - dodają klimatu. Nieduży stół zachowuje swoją funkcję, ale nie zapełnia wnętrza. A dywan? - stanowi mocny akcent w modnych kolorach, lecz spójnych z aranżacją kuchni. Wisienką na torcie jest ukryty w lustrze telewizor nad zlewem, dzięki czemu można przebywać w kuchni i oglądać ulubione programy kulinarne.

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZA APARTAMENTU O POWIERZCHNI 82 m2

Cechą charakterystyczną wnętrza jest dominująca biel w zestawieniu z szlachetnymi materiałami, takimi jak drewno i marmur. Uzyskano dzięki temu harmonijny naturalny charakter wnętrza o ciepłej kolorystyce i eleganckiej ponadczasowej stylistyce. Kuchnia płynnie przechodzi w jadalnię, a ta z kolei w pokój telewizyjny. Funkcje pomieszczeń wzajemnie się przenikają i współgrają ze sobą, tworząc zwartą całość.Harmonia kolorystyczna wnętrza kontrastuje z bogactwem koloru zieleni widocznej przez duże okna.

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZA ŁAZIENKI O POWIERZCHNI 12 m2

Projekt łazienki w domu jednorodzinnym. Życzeniem klienta było zaprojektowanie wygodnej i funkcjonalnej łazienki w nowoczesnej stylistyce. Dość ograniczony budżet nie był przeszkodą w opracowaniu koncepcji, które spełniły oczekiwania klientów. Połączenie heksagonalnych grafitowych płytek z elementami lustrzanymi w tym samym kształcie, nadaje wnętrzu oryginalnego i nieszablonowego charakteru. Zróżnicowanie faktur i dobór kolorystyki przez zestawienie bieli, grafitu i naturalnego odcienia drewna, tworzy klimatyczne i interesujące wnętrze.

PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZA SYPIALNI O POWIERZCHNI 27 m2

Projekt sypialni w domu jednorodzinnym. Spełniając marzenie inwestora o eleganckiej i oryginalnej sypialni, przy zastosowaniu drewnianej podłogi w kolorze Klonu kanadyjskiego oraz zabudowy wykonanej z forniru - Palisander w zestawieniu ze skórzanym zagłowię uzyskano harmonijny naturalny charakter wnętrza o ciepłej kolorystyce i ponadczasowej stylistyce. Całość wzbogacona dekoracyjny, oświetleniem, mającym na celu ukazanie wyjątkowości i niepowtarzalności rysunku drewna.

Autorem wszystkich projektów zawartych na tej stronie jest mgr sztuki Monika Idzikowska . Zgodnie z DZ.U.94 nr 24 poz. 83, sprost. Dz. U. 94 nr 43 poz. 107, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na tej stronie, w całości lub w części, bez zgody Firmy Monika Idzikowska Wnętrza, jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.