×

Ostrzeżenie

The RokSprocket Module needs the RokSprocket Component enabled.

Szanowni Państwo,

foto czarne

Podobno najważniejsza w życiu jest PASJA.  Moja własna pasja, którą jest sztuka, harmonijnie połączyła pracę zawodową, wykształcenie i zainteresowania.  Dzięki temu lubię to, co robię, rozwijam się, a moja praca daje radość moim klientom.

 

Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie (magister sztuki) oraz Architekturę Wnętrz Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu (architekt wnętrz). Te dwie profesje, które jak wspomniałam, są pasjami – wzajemnie przenikają się i uzupełniają. Dzięki temu mogę zaproponować Państwu projekty wnętrz nie tylko z wykorzystaniem umiejętności twardych, ale również z elementami  wyobraźni, przestrzeni i artyzmu.

Dwukierunkowość wykształcenia i zainteresowań z pewnością pozwala skuteczniej sprostać Państwa oczekiwaniom.Posiadam doświadczenie w pracy nad projektowaniem wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, a także jako doradca klienta na rynku oświetlenia, mebli i wykończeń w sektorze marek luksusowych.

Uwielbiam  funkcjonalne, przestronne i ponadczasowe przestrzenie. Jestem miłośniczką dobrego designu, minimalizmu i prostoty, w której tkwi całe piękno, dlatego podczas projektowania wyznaję zasadę „mniej znaczy więcej”.  Cenię malarstwo Marka Rothko i Gerarda Richtera, fascynuję się twórczością Mies van der Rohe.

Lubię i potrafię słuchać Klienta. Moim priorytetem jest to, by projektować wnętrza, w których domownicy przebywaliby z przyjemnością przez wiele lat.

podpis.jpg